برنامه دیسکورد Discord

دانلود برنامه دیسکورد اخرین ورژن برنامه دیسکورد فروشگاه ایرانی استیم برنامه دیسکورد Discord

فروشگاه ایرانی استیم دانلود برنامه دیسکورد برای کامپیوتر
برنامه دیسکورد Discord

دانلود برنامه دیسکورد تنها برنامه گفتگوی صوتی و متنی متقابل پلتفرم است که به طور خاص برای گیمرها طراحی شده است. چت صوتی و متنی همه در یک برای گیمرهایی که رایگان ، ایمن هستند و در دسک تاپ و تلفن شما کار می کنند. پرداخت هزینه برای سرورهای TeamSpeak را متوقف کرده و از Skype استفاده کنید. زندگی خود را ساده کنید! Discord یک برنامه چت صوتی و متنی رایگان مدرن برای گروه های بازیساز است.

هرگز دیگر برای گفتگوی صوتی هزینه نکنید

این نرم افزار همیشه کاملاً رایگان و بدون استفاده از gotchas است. این بدان معناست که می توانید بدون محدودیت حافظه ، سرورهای زیادی را که می خواهید ایجاد کنید. نمی دانید چگونه می توانیم پول بدست آوریم؟ در آینده لوازم آرایشی اختیاری مانند مضامین ، بسته های برچسب و بسته های صوتی موجود برای خرید وجود خواهد داشت. ما هرگز برای عملکرد اصلی Discord هزینه ای نخواهیم داشت.

بازی آنلاین با آرامش

سرور رمزگذاری شده در ارتباط با مشتری آدرس IP شما را ایمن نگه می دارد. متوقف نشوید زیرا وارد اسکایپ شده اید. باطن انعطاف پذیر Erlang در حال اجرا بر روی سایت ، در محافظت DDoS با عدم موفقیت خودکار سرور ساخته شده است.

همیشه با دوستان خود در ارتباط باشید

برنامه تلفن همراه رایگان را برای گپ زدن در حالی که در حال حرکت هستید بارگیری کنید یا با ارسال یک اعلان فشار با یکmention ، دوستان AFK خود را احضار کنید.

چت متنی برای قرن بیست و یکم طراحی شده است

به راحتی تصاویر ، فیلم ها و پیوندها را از دسک تاپ یا تلفن خود به اشتراک بگذارید. برنامه اکثر انواع رسانه را مستقیماً در گپ جاسازی می کند. GIF فقط وقتی موس را روی آنها بازی می کنید ، بنابراین CPU شما از بین می رود. ارسال آن GIF ها.

گپ صوتی که باعث کند شدن بازی شما نمی شود

این وسیله که برای استفاده در حین بازی طراحی شده است ، دارای حداقل تأثیر در پردازنده شما است. عملکرد بازی شما در کوچکترین تأثیر نمی گذارد. به طور جدی. وقت آن است که گره های CPU مانند Skype را خندق کنیم.

ساده ترین راه اندازی که تا به حال دیده اید

فقط 10 ثانیه طول می کشد و به هیچ درایور یا پیکربندی تنظیم عجیب نیاز ندارد. این نرم افزار حتی می تواند در مرورگر اجرا شود که برای PUG هایی که به کانال صوتی خود یا آن دسته از دوستان سرسخت شما دعوت می کنند بسیار عالی است. برای عملکرد حداکثر می توانید برنامه Windows یا OSX را بارگیری کنید.

مدیریت سرور شما آسان ، اما قدرتمند است

مجوزهای قدرتمند و کانال های متعدد ، همه در یک رابط کاربری آسان و کاربردی ، این برنامه را برای هر دو گروه کوچک یا اصناف بزرگ کامل می کند. سرانجام ، قدرتی که از TeamSpeak ، Vent و Mumble در بسته ای انتظار دارید که به نظر مضحک نیست پیچیده نیست ، انتظار دارید.

کیفیت صدا بسیار واضح است که می توانید قطره پین را بشنوید

برنامه Tshi با استفاده از جدیدترین فناوری با استفاده از بافر jitter مدرن ، کنترل اتوماتیک افزایش خودکار ، سرکوب سر و صدا ، لغو اکو ، کاهش سیستم در ویندوز و موارد دیگر ساخته شده است. شما آن را دوست خواهید داشت و در همه جا کار می کند: برنامه های رومیزی ، برنامه های مرورگر و تلفن ها.

با خیال راحت دوستان اضافه کنید و پیام دهید

اخرین ورژن برنامه دیسکورد به شما امکان می دهد تا دوستان خود را اضافه کرده و به صورت جداگانه در خارج از سرورها پیام دهید. برای جلوگیری از پیام های مستقیم از بد ، از ویژگی block استفاده کنید. ما حتی متن متخلفان را در سرورها پنهان می کنیم – چشمان خود را پاک نگه دارید!

ببینید چه کسی بدون فشار دادن alt+tab در حال صحبت است

روکش قابل تنظیم دانلود برنامه دیسکوردشما امکان می دهد ببینید که چه کسانی در وسط عمل صحبت می کنند. همچنین می توانید تنظیمات صدا را تنظیم کنید ، سرورها و کانالها را تغییر دهید ، یا حتی بدون ترک بازی خود ، همه را لگد بزنید. روکش به Windows Client نیاز دارد و در بیشتر بازیهایی که از DirectX 9 ، DirectX 11 و OpenGL استفاده می کنند کار می کند.

شما میتوانید با دانلود برنامه دیسکورد از فروشگاه ایرانی استیم به اخرین ورژن برنامه دیسکورد دست پیدا کنید و آن را دانلود کنید.

دانلود برنامه دیسکورد از فروشگاه ایرانی استیم
Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 126 votes
Software Name
دیسکورد
Operating System
چند سیستم عامله
Software Category
بازی
Price
رایگان

آریا

فروشگاه ایرانی استیم